Lékárna Sokolská
0
Nákupní košík
0
Proč nakupovat u nás?
proc1Objednávky telefonicky
+420 224 943 088
proc2Doprava po Praze zdarma
proc4Garance nízkých cen
proc5Široká nabídka z více,
než 15 000 produktůLogo pro zásilkový výdej léčivých přípravků
Detailní obrázek
Kód zboží:
017074
Dostupnost:
14 dní
Cena s DPH
230 Kč (190 Kč bez DPH)
Vložit počet:

 

 

 

LAVANOX nosní gel je čistě minerální gel s fyzikálním účinkem pro zvlhčení, čištění a dekontaminaci (redukuje 99,9 % relevantních původců MRSA) nosní sliznice. Vysušená nosní sliznice představuje vhodné prostředí pro bakterie a viry. Jako preventivní opatření je proto vhodné nosní dutinu dostatečně zvlhčovat. Díky dobře přilnavé gelové konzistenci bude docíleno efektivního zvlhčení nosní sliznice. To má efekt zmírnění podráždění a zklidnění.

LAVANOX nosní gel neobsahuje mastné nebo olejové složky, k tomu je bez alkoholu a hnacího plynu. Složení spočívá elektro-chemicky aktivovaném roztoku minerální soli s křemičitanem a gelotvornou složkou. Po použití se gel rozpadá na přirozené složky vodu a sůl.

LAVANOX nosní gel Je dermatologicky testován na kožní a slizniční snášenlivost a může být stejně tak použit na chrupavky.

 

Použití: LAVANOX nosní gel 2-3x denně nanést tence na postižená místa v oblasti nosní sliznice a nechat naschnout. Z hygienických důvodů, aby se zamezilo kontaminaci, by měla produkt používat jedna osoba. Omezení použití: Nejsou známy žádné vedlejší účinky, alergické reakce se neočekávají. Při známé alergii na některou složku prostředku gel na rány LAVANOX® nosní gel nepoužívejte. Nepoužívejte zároveň s dalšími roztoky a mastmi. Použití v těhotenství a kojení je třeba pečlivě zvážit.  

Složení: Voda, Chlornan sodný <0,08 % (elektrochemicky aktivovaný roztok minerální soli), lithium-magnesium-natrium-silikat (křemičitan) Obecné bezpečnostní pokyny: Vyhněte se kontaktu s očima. Uchovejte mimo dosah dětí. Používejte pouze bezchybné a nepoškozené tuby. Chraňte před přímým slunečním zářením. LAVANOX® nosní gel používat pouze do data exspirace uvedené na tubě a po otevření ne déle než 12 týdnů.

Balení: 5 ml

 

  Komentáře: vložit komentář  

Související zboží


Před použitím pečlivě přečtěte příbalový leták. V případě jakýchkoliv otázek nebo nejasností se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Příbalový leták je součástí balení každého přípravku.

Změna sortimentu a cen vyhrazena


ON-LINE MAGAZÍN

15.12.2015
Nové prostory
V průběhu roku 2015 proběhla rekonstrukce prostor lékárny. Přijďte se podívat.
13.12.2015
Dárkové poukazy
Dárkové poukazy
23.11.2015
Co je to Homeopatie?
Homeopatie je léčebná metoda založená na využití přírodních látek ve velmi malých dávkách.
Přihlaste se k odběru novinek
Nechejte si pravidelně zasílat akční nabídky a informace.